Ads Elite

29 września 2018 r. będzie można zwiedzać Fort VI w Poznaniu. Początek godz. 12.00.

Kolejna okazja, żeby zwiedzić podziemia Fortu VI. W każdą ostatnią sobotę miesiąca, zapraszamy na spacer po podziemiach z przewodnikiem. Zajmie on ok 1,5 godziny a w trakcie będzie możliwość zobaczenia pomieszczeń załogi z wystawą fotografii archiwalnych i współczesnych fortyfikacji, wielkiego magazynu prochu, pancernego stanowiska obserwacyjnego oraz spacer fosą fortu.

Bez zapisów, Zbiórka pod bramą Fortu o godz 12:00.

Wstęp - cegiełka na eksponaty - 10 zł. Zapraszamy wraz z rodzinami. Dzieci mile widziane od 5 roku życia.

Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/310193439532713/  https://www.facebook.com/poznan.eventplace/  http://www.fortpoznan.pl/ 

11 września 2018 r. w Studio kreatywne eMKa w Pile odbędą się warsztaty kaligraficzne „Uncjała po nowemu”. Początek godz. 17.30.

Uncjała, choć ma już ponad 1500 (!) lat, wciąż jest lubianym pismem często wybieranym na początek przygody z kaligrafią.
My tym razem spojrzymy na uncjałę po nowemu - będziemy szukać idealnych kształtów i przekonamy się, że nie ma jednego poprawnego wzoru liter. Będziemy ich zatem poszukiwać i je odkrywać, a przede wszystkim pisać. Bez względu na to, czy jest się początkującym (ci opanują sztukę stawiania pięknych liter) czy zaawansowanym (ci, z kolei, zmierzą się z ozdobną wersją uncjały - uncjała sztuczną). na zajęciach kaligraficznych odprężysz się, zrelaksujesz, poćwiczysz swój mózg i nauczysz się czegoś nowego i pięknego.

Zapraszamy głównie dorosłych, ale dzieci od 6 klasy Szkoły Podstawowej również będą mile widziane. Do zobaczenia.

Kaligrafia to przede sposób na odprężenie. Chwila na oderwanie się od codzienności. Przyjdźcie i spróbujcie. Studio kreatywne eMKa, Al. Wojska Polskiego 36, Piła. Koszt: 100 zł, wszystkie materiały w cenie kursu. Informacje pod nr tel. 503 127 304, 500 219 269.

Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/701481910223085/  https://www.facebook.com/agapisze/  https://www.facebook.com/emkastudiopila/  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem