Ads Elite

30 czerwca 2017 roku, o godz. 18:00 w Vintage shop Kolorowe Nastroje, ul. Długa 48 Kraków, odbędą się warsztaty „Get the retro look!”.

Podoba Ci się moda retro i z zachwytem patrzysz na rozkloszowane sukienki z lat 50.? Chciałabyś przemycić elementy stylu retro do swojego codziennego ubioru, ale nie wiesz, jak to zrobić, żeby wyszło subtelnie i niekarykaturalnie/w granicach dobrego smaku? Nie masz pojęcia, gdzie szukać takich „niedzisiejszych” ubrań i nie stać Cię na to, by wydawać na nie milionów monet? 

Zapraszamy Cię na wyjątkowe warsztaty, na których dowiesz się:

- Jak umiejętnie łączyć ubrania ze second handu z sieciówką?
- Gdzie szukać, by tanio znaleźć?
- Jak odświeżać buty i torebki?
- Skąd czerpać inspiracje?
- Co zrobić, gdy ubranie w lumpeksie lub vintageshopie jest za duże?

I wiele innych! 

Prowadzące - The Vintage Dolls, czyli:

1. Daria Góźdź– studentka 5. roku malarstwa, właścicielka marki Wiatrem podszyte. Królowa lumpeksów, szczególnie zafascynowana stylem lat 40. i 50.

2. Aneta Zawadzka – krakowska Marylin Monroe, w blogosferze znana jako Gilly Fleur - Retro & Pin Up Model. Założycielka grup Retro Panie, retro Panowie i Jak będzie z Damami?.

3. Gabriela Lisowska - fotomodelka z sześcioletnim stażem, prowadzi stronę FoxArt. Moda nie ma dla niej granic – jednego dnia potrafi założyć sukienkę w stylu lat 40., drugiego stylizuje się na grunge z lat 90., a kolejnego biegnie na pokaz Łukasza Jemioła.

Cena: 20 zł.

Zapisy i szczegóły: thevintagedolls3(@)gmail.com

Warsztaty skierowane do Pań, ale Panowie również mogą się zapisać. Liczba miejsc mocno ograniczona – kto pierwszy, ten lepszy! 

Chodźcie, będzie kompot i domowe ciasto! Będziemy my! Będziecie Wy! Będzie fajnie :)

Dodatkowo, już wkrótce będzie można wziąć udział w warsztatach „Smile, uśmiech, cheese! - warsztaty z pozowania do zdjęć” organizowanych przez The Vintage Dolls. https://www.facebook.com/events/239376736558867/ 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/233498483820489/  https://www.facebook.com/kolorowybutik/  https://www.facebook.com/thevintagedolls3/ 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem