Ads Elite

14 września 2018 r. "Fundacja Zamek Dybów i Gród Nieszawa” oraz Slow Flow Guru zapraszają do Torunia na „Rejsy na zachód słońca”. Początek godz. 18:15. Pozostałe terminy: 21.09, 28.09, 05.10, 12.10, 19.10.

Najpiękniejsze zachody słońca jakie można obserwować w Toruniu to te widziane z poziomu Wisły. Za Portem Zimowym Wisła rozciąga się na kilka kilometrów w stronę zachodu słońca. 
W efekcie walory krajobrazowe, kołujące nad łodziami ptaki, rodzaj światła i zmieniające się barwy są wspaniałą ucztą dla miłośników fotografii jak i niezapomnianym przeżyciem każdego uczestnika. 

Rejsy odbywają się tradycyjną łodzią wiślaną pod opieką zawodowego sternika. Dostępne są kapoki (dla dzieci obowiązkowe). 

Rejsy rozpoczynają się w każdy piątek z pomostu przy Bulwarze Filadelfijskim na wysokości Bramy Żeglarskiej. W związku z szybko zmieniającą się porą zachodu rejsy rozpoczynają się co tydzień o 15 min wcześniej. Wracamy do Przystani AZS, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki po blisko 2 godzinach rejsu. Maksymalna ilość pasażerów na łódź - 12 osób. Po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwe jest uruchomienie dodatkowych łodzi.

Istnieje możliwość zarezerwowania rejsu na zachód słońca w inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu.

Rezerwacja miejsc na rejsie poprzez email na adres rejsy(@)basonianka.pl
W przypadku braku min. 5 chętnych lub niepogody, rejs może być odwołany.

Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/234568773828472/  https://www.facebook.com/FundacjaDybow/  https://www.facebook.com/slowflow.guru/  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem