Ads Elite

źródło

30 czerwca 2017 r. na Zamku Książ odbędzie się kolejne już „Nocne Zwiedzanie”.

Wejście grupy godz. 21:00.
To dziwne, ale najwięcej można zobaczyć właśnie wtedy, gdy granatowoczarne niebo rozświetla księżyc nocy... można wtedy dojrzeć więcej, i, co ważniejsze, przeżyć więcej! Po zmroku otworzymy dla Was bramy Zamku Książ, a gdy ziemię spowije ciemność nocy, rozpocznie się tu parada zjaw i upiorów. Pokażemy Wam piwnice i opustoszałe piętra, do których balibyście się wejść za dnia i zobaczycie tam stwory, jakich i za dnia byście się bali. Czy wystarczy odwagi, by wziąć udział w tym wydarzeniu? Jeżeli tak - to czekamy.
Zakupu biletów można dokonać poprzez internetowy system na stronie www.bilety.ksiaz.walbrzych.pl  lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ. Jeżeli po zwiedzaniu nie chcecie wracać do domu zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Książ połączonej z tą mroczną przygodą: http://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/oferty/nocne-zwiedzanie 

Cena biletu:
- 50 zł od osoby - w przypadku rezerwacji przez internet
- 55 zł zł od osoby - w przypadku zakupu biletu w kasie biletowej w godzinach otwarcia zamku!
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!
- W trakcie Nocnego Zwiedzania mogą Państwo zobaczyć nieudostępnianie dziennie miejsca, wiąże się to jednak z utrudnieniami architektonicznymi np. tunele, wąskie schody, tarasy. Dlatego prosimy o obuwie adekwatne do charakteru usługi ( prosimy o niezakładanie szpilek) oraz o ciepłe ubranie wierzchnie.
- Nocne Zwiedzanie jest usługą specjalną skierowaną do osób dorosłych, podczas zwiedzania dzieją się rzeczy niewskazane dla osób o słabych nerwach. Osoby niepełnoletnie w wieku szkolnym mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osób dorosłych i na ich odpowiedzialność.
- Zamek Książ może odmówić wstępu na obszar zarządzany przez spółkę oraz przebywania na nim osobom: znajdującym się pod widocznym wpływem alkoholu, środków odurzających, psychotropowych lub innych podobnie działających środków; zachowującym się agresywnie, prowokacyjnie albo w inny sposób stwarzającym zagrożenie bezpieczeństwa lub porządku zwiedzania.
Pełny regulamin Nocnego Zwiedzania znajduje się tutajhttp://www.ksiaz.walbrzych.pl/turystyka/zwiedzanie/nocne#regulamin 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1502167196510935/  https://www.facebook.com/KsiazWalbrzych/  http://www.ksiaz.walbrzych.pl/  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem