Ads Elite

W dniach 11 – 13 maja 2018 r. w Stalowej Woli odbyła się po raz kolejny I Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. W rajdzie brało udział 25 załóg.

Pierwszego dnia uczestnicy rajdu mieli okazję zobaczyć malownicze okolice Puszczy Solskiej (Lasy Janowskie), założone w XVI w. miasto Zaklików oraz pozostałości dawnej kopalni kamienia. Następnego dnia trasa rajdu biegła przez Ulanów – miasto znane z tradycji flisackich oraz Nisko które w tym roku świętuje 85 – lecie nadania praw miejskich. Meta rajdu znajdowała się w Stalowej Woli, która z kolei obchodzi w tym roku 80 – lecie powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego. Na trasie czekały na uczestników próby sportowe, sprawnościowe oraz konkursy elegancji. W tym roku wszyscy miłośnicy pojazdów zabytkowych, którzy pojawili się na trasie rajdu mogli podziwiać m.in. Skodę z 1948 r. Chevroleta Corvette z 1967 r., Triumpha Roadster z 1949 r. i McLaughlin H-45 z 1919 r.

Organizatorem imprezy jest Automobilklub Stalowa Wola. https://www.facebook.com/automobilklubstw/  http://www.automobilklubstalowawola.pl/  

 

Fotorelacja z Konkursu Elegancji na rynku w Nisku.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem